OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Autofólie Dávid Pilarčík

Číra ochranná fólia (CarShield)

Číra ochranná fólia (CarShield)

Máte nové vozidlo alebo nový lak a chete ho ochrániť pred odletujúcimi skalkami alebo pred drobnými kolíziami na parkovisku,či pred čistiacimi kefami z autoumyvárky, no pritom nechcete nijak menit farbu??? Máme pre Vás efektívne riešenie.

 

Jedná sa o číru ochrannú fóliu ktorá po aplikácií nezmení farbu karosérie, pohlcuje údery od lietajúcich kamienkov a následne ich odráža. Ponúkame kompletný program – všetky časti karosérie ( čelné sklá, svetlomety, nárazníky, A stĺpiky, prednú kapotu, podbehy, blatníky, spätné zrkadlá...) Transparentná fólia Carshield je ľahko odstraniteľná a lak vozidla pod ním aj po čase zostáva ako nový. Fólia CarShield odoláva dlhodobo za určitých podmienok úspešne aj umývaniu vozidla v umyvárni.

 

Carshield je to, čo chýba Vášmu automobilu a Carshield oceníte už za krátky čas, keď zistíte, že chránené partie Vášho vozidla sú nepoškodené. Táto fólia je vhodná na všetky typy dopravných prostriedkov. Osobné, nákladné, motocykle, poľnohospodárske stroje ako aj rôzne stroje a zariadenia ktorých povrch môže byť poškriabaný alebo inak poškodený.

 

 

 

TOPlist