OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Autofólie Dávid Pilarčík

Úvod

Naša firma poskytuje zákazníkom tovar a služby v oblasti autofólií a polepov . Hlavnou činnosťou pre túto spoločnosť je práve lepenie protislnečnej fólie  na sklá automobilov.

Montáž autofólií - Pri zatmavení skiel a autoskiel používame technológiu a materiál autofólie SunTek USA, čo nám umožňuje v oblasti tónovania skiel a autoskiel neustále využívať nové možnosti a zlepšovať kvalitu poskytovanej služby.

Zatmavenie skiel a autoskiel fóliou SunTek zvyšuje osobnú bezpečnosť a zároveň percentuálne znižuje možnosť ukradnutia vozidla. Upozornenie - po montáži autofólií SunTek nemôžete sťahovať 3 dni okná! Autofólie SunTek sa po dokonalom prilnutí chovajú ako autosklo. Na našu montáž autofólií SunTek dávame 7 - 10 ročnú záruku. Pokiaľ sa rozhodnete fólie z Vášho vozidla odstrániť, je to možné. Môžeme tiež nahradiť zostávajúcu fóliu tmavším odtieňom SunTek alebo použiť pri opakovanom tónovaní svetlejšiu fóliu. Autofólie Dávid PIlarčík- to je profesionálna montáž autofólií bez demontáže akejkoľvek časti automobilu.

TOPlist